Początek czerwca to tradycyjnie w sporcie zapaśniczym koniec zmagań na matach, odpoczynek od ciężkiej pracy na treningach, czas oczekiwania na letnie obozy sportowe i uprawianie dyscyplin sportowych, które uzupełniają trening zapaśniczy i wzbogacają go.

Jest to też doskonały moment do podsumowania tego, co działo się w kwietniu i maju na zawodach zapaśniczych z udziałem zapaśników UKS Talent Białołęka.

W dniach 16- 17 kwietnia w Chełmie odbył się Międzynarodowy Turniej Uczniowskich Klubów Sportowych, w których wystartowało łącznie 240 zapaśników z 35 klubów. Reprezentanci UKS Talent Białołęka wywalczyli dwa medale. Dariusz Święcki w kategorii wagowej do 66 kg zajął III miejsce a jego kolega klubowy Oliwier Sanza był drugi w kategorii wagowej do 73 kg .

15 maja w Radomiu Odbyły się Mistrzostwa Mazowsza w zapasach młodzików. Reprezentanci Klubu z Białołęki wywalczyli 3 złote medale ( Paweł Milewski 59 kg, Olivier Sanza 73 kg i Szymon Szczepkowski 100 kg ) i zajęli drużynowo trzecie miejsce. Tydzień później (20-21.05) w Solcu Kujawskim odbył się Ogólnopolski Turniej UKS w zapasach młodzików, gdzie poziom sportowy atletów ze Strumykowej sprawdzali najlepsi młodzicy z klubów Polski północnej i wschodniej. Start wypadł bardzo dobrze a Jan Kapla (35 kg), Oliwier Sanza (73 kg) i Szymon Szczepkowski wywalczyli brązowe medale.

Bardzo udana impreza miała miejsce w niedzielę 22.05.2011 r. na obiektach warszawskiej Legii przy ul.Powązkowskiej 59. Tym razem w zawodach wystartowali zawodnicy w grupie wiekowej dzieci oraz dwóch młodzików (Mateusz Langowski i Jan Kapla), którzy czuli lekki niedosyt po zawodach w Solcu Kujawskim chcieli zaliczyć kolejny start w zawodach.

Zawodnicy z Białołęki spisali się rewelacyjnie zdobywając w swoich kategoriach wagowych i wiekowych trzy złote medale (Mateusz Nowicki, Mateusz Langowski, Sebastian Kuźmiński), trzy srebrne (Jan Mioduchowski, Grzegorz Mejgre i Konrad Pachała) i cztery brązowe medale (Mateusz Kozłowski, Jan Kapla, Hubert Szewczyk i Maciej Rygałło). W punktacji drużynowej UKS Białołęka uplasował się na trzecim miejscu, tuż za SSA Legia 1926 i Olimpijczykiem Radom. Wielkim wydarzeniem było spotkanie najmłodszych zapasników z dwukrotnym złotym medalistą olimpijskim Andrzejem Wrońskim , który jako gość specjalny wręczał medale i nagrody wszystkim zawodnikom. Zawody zakończył wspólny grill!!!!

Sezon startowy zakończył w dniach 27- 28 maja bardzo mocny turniej UKS w Żarach ( woj. lubuskie) , gdzie wystartowali najlepsi zawodnicy z Żar, Wrocławia, Katowic , Raciborza i innych liczących się sekcji Polski zachodniej oraz Dolnego i Górnego Śląska. Rangę turnieju podniósł udział reprezentantów Niemiec z Frankfurtu. Zapaśnicy z Białołęki zaprezentowali bardzo wysoki poziom wyszkolenia technicznego i wywalczyli trzy medale. Mateusz Langowski wywalczył srebrny medal w kategorii wagowej do 47 kg. , Karol Gorczyca zajął trzecie miejsce w tej samej kategorii a Oliwier Sanza był trzeci w kategorii do 73 kg.

Wszystkie wyjazdy na zawody były możliwe dzięki dofinansowaniu Wydziału Sportu i Rekreacji Dzielnicy Białołęka podobnie jak stroje i dresy z logo Dzielnicy Białołęka, w których młodzi atleci promują swoją dzielnicę i miasto.