Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się kadeci Dariusz Świecki i Olivier Sanza, którzy startowali w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży, która odbyła się 18.03.2012r. w hali Legii Warszawa przy ul. Powązkowskiej 59.

Dariusz Świecki wywalczył brązowy medal w kategorii wagowej 69 kg po stoczeniu bardzo wyrównanych, trzy rundowych pojedynków, a Olivier Sanza zajął piąte miejsce w kategorii wagowej 76 kg, przegrywając minimalnie pojedynki o wejście do finału i trzecie miejsce.

Medal Darka Święckiego jest jednocześnie pierwszym medalem WOM zdobytym przez przedstawiciela tej grupy wiekowej.

W dniach 30–31.03.2012 r. w Kostrzynie nad Odrą odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Kadetów w zapasach. Wśród najlepszych polskich klasyków oraz reprezentacji Danii, Białorusi, Słowacji i Litwy nie zabrakło przedstawiciela Białołęki. Olivier Sanza mimo bardzo ambitnej postawy musiał uznać wyższość starszych rywali i został sklasyfikowany na XIII pozycji.