Dnia 06.03. 2011 r. w hali Białołęckiego Ośrodka Sportu przy ul. Strumykowej 21 a rozegrano III Turniej Zapaśniczy Białołęka Wrestling Cup. Imprezę zorganizowaną przez Białołęcki Ośrodek Sportu, UKS Talent Białołęka, Urząd Dzielnicy Białołęka i SP 342 w Warszawie honorowym patronatem objął Burmistrz Dzielnicy Białołęka Jacek Kaznowski.

W zmaganiach na macie wystartowało 141 zapaśników z warszawskich i mazowieckich klubów zapaśniczych, co jest rekordem, jeżeli chodzi o rozgrywaną już po raz trzeci imprezę Białołęka Wrestling Cup. Zapaśnicy UKS Talent Białołęka po raz kolejny okazali się mało gościnni i w punktacji drużynowej dzieci i młodzików zajęli pierwsze miejsce, wygrywając wiele konfrontacji w swoich kategoriach wagowych i wiekowych. Trener Radosław Radtke mógł wznieść w geście triumfu okazały puchar, który wręczył Naczelnik Wydziału Sportu Pan Roman Stachurski, dokonując również dekoracji wszystkich medalistów turnieju.

Bardzo miłym akcentem turnieju było wręczenie nagrody dla najlepszego zawodnika UKS Talent Białołęka. Okazałą statuetkę i upominek ufundowaną przez Białołęcki Ośrodek Sportu otrzymał Krzysztof Glinicki, triumfator kategorii 38  kg .

Sukces na „własnym terenie” stanowił bardzo dobry prognostyk przed Warszawską Olimpiadą Młodzieży, która zostanie rozegrana w przyszłą sobotę  12.03.2011 r.  na obiektach Legii Warszawa przy ul. Powązkowskiej 59.

ZAPRASZAMY DO FOTOGALERII!!!