Bardzo obfity w medalowe żniwo okazał się rozgrywany w hali OSIR Targówek przy ul. Ossowskiego 25 Turniej Dzieci Young Gladiators.

W stawce 170 zawodników z całej Polski znakomicie zaprezentowali się młodzi atleci Uczniowskiego Klubu Sportowego „Talent” Białołęka, którzy zdobyli 2 złote(Mateusz Langowski, Łukasz Piotrowski) 3 srebrne (Karol Gorczyca, Paweł Milewski, Krystian Koper) oraz 6 brązowych medali (Bartek Sadowski, Mateusz Sadowski, Jan Kapla, Krzysztof Czerwiński,  Mateusz Dorosiński i Konrad Pachała).

W klasyfikacji klubowej zapaśnicy z Białołęki, prowadzeni przez trenera  Radosława Radtke uplasowali się na wysokim piątym miejscu. Wygrał Olimpijczyk Radom przed AKS Piotrków Trybunalski i Orlikiem Wierzbica.