Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i w przededniu Nowego Roku 2011, chcielibyśmy złożyć serdeczne życzenia świąteczne i noworoczne wszystkim zawodnikom, rodzicom, nauczycielom, przedstawicielom Władz Dzielnicy Białołęka i lokalnego biznesu, dzięki którym  UKS Talent Białołęka może z pasją  propagować piękną i szlachetną dyscyplinę sportu, jaką są niewątpliwie zapasy wśród dzieci

i młodzieży z Białołęki.

Zawodnikom dziękujemy za wylewanie hektolitrów potu na macie zapaśniczej, wygrane walki z rywalem i swoimi słabościami oraz wytrwałość w dążeniu do mistrzostwa sportowego i bycia lepszym człowiekiem.

Rodzicom za wspieranie Klubu, pomoc w organizowaniu turniejów
i transportu na zawody oraz  zaufanie, którym Państwo nas obdarzyliście.

Nauczycielom i Dyrekcji SP 342 i Gimnazjum 123 w Warszawie za cierpliwość i zielone światło do prowadzenia zajęć z zapasów w szkole przy ul. Strumykowej 21 a.

Władzom Dzielnicy za wsparcie, nie tylko finansowe we wszystkich inicjatywach, w których bierzemy udział. Staramy się odwdzięczać, promując Dzielnicę Białołęka w Warszawie i najdalszych zakątkach naszego kraju. Bez waszej pomocy i zaangażowania działalność sekcji zapaśniczej na terenie Dzielnicy Białołęka nie byłaby możliwa. Serdecznie dziękujemy!!!

 

 

Zarząd UKS Talent Białołęka