W dniach 02- 03. 12. 2011 r. w Hali AWF Wrocław odbył się Turniej Mikołajkowy UKS w zapasach – styl klasyczny.

Zawody rozegrano na pięciu matach a oprócz najbardziej utytułowanych i utalentowanych młodzików z Polski w szranki stanęli również reprezentanci Litwy i Chorwacji.

Impreza miała bardzo ciekawą oprawę. Walki  z gali finałowej były na żywo transmitowane w internecie, a komentował je „Profesor zapasów” Andrzej Supron. Gala finałowa imprezy została przygotowana na wzór zawodowych walk bokserskich, z profesjonalnym oświetleniem i nagłośnieniem. W roli konferansjera wystąpił znany muzyk i showman Krzysztof Skiba (lider grupy rockowej Big Cyc), który w niezwykle zabawny sposób poprowadził galę finałową i bawił licznie zebraną w hali publiczność.

W zawodach wystartowało czterech zapaśników z Białołęki, którzy wywalczyli jeden brązowy medal. Prawdziwym odkryciem turnieju okazał się Dariusz Świecki, który w kategorii wagowej do 66 kg po wygraniu 5 walk został sklasyfikowany na III miejscu.