W dniach 9 i 10. w 2011 r. w Bydgoszczy odbył się XXVI Międzynarodowy Festiwal Zapaśniczy im. F. Harczenki. Podczas rozgrywanego na trzech matach turnieju z bardzo dobrej strony zaprezentowali się zapaśnicy UKS Talent Białołęka, którzy wywalczyli  7 medali. W grupie wiekowej kadetów srebrny medal w kategorii  wagowej do 73 kg .  wywalczył Olivier Sanza a jego kolega klubowy Jan Kapla był trzeci w kategorii wagowej do 38 kg .  Wśród dzieci w swojej kategorii wagowej zwyciężył Maciej Gardocki, Mateusz Nowicki i Krystian Koper wywalczyli srebrne medale a Hubert Adamczewski i Sebastian Czernik medale brązowe.

Turniej był pierwszym startem młodzików w grupie wiekowej kadetów a dla dzieci z Białołęki pierwszym wyjazdem na zawody zapaśnicze poza teren Warszawy. Wyjazd na zawody był możliwy dzięki dofinansowaniu Wydziału sportu i rekreacji Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy!!! Dziękujemy !!! Teraz dwa tygodnie przerwy i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Grajewie, które są najważniejszą imprezą dla grupy wiekowej młodzików. Liczymy na medale podczas tej imprezy.