Sukcesem zakończył się udział sześcioosobowej grupy młodzików UKS Talent Białołęka w rozgrywanym w Elblągu 27.11.2010 r. XXIV Memoriale Tadeusza Jaworskiego w zapasach – styl klasyczny.

Białołęccy  zapaśnicy ze Strumykowej 21 A zaprezentowali wysoki poziom wyszkolenia
i udanie rywalizowali z zapaśnikami najmocniejszych sekcji Polski północno – wschodniej. Podróż przez pół Polski w typowo już zimowej aurze opłaciła się.   Złoty medal w kat. wagowej do  66 kg. wywalczył Olivier Sanza, srebrny medal w kat. wagowej 47 kg zdobył Mateusz Langowski natomiast brąz w kat. wagowej do 66 kg przypadł Dariuszowi Święckiemu.

Aż sześć walk stoczył Mateusz Gluza w kat. wag. do 53 kg , niestety w pojedynku o brązowy medal chwila nieuwagi przechyliła szalę zwycięstwa na korzyść przeciwnika
i ostatecznie zajął 4 miejsce.  Jan Kapla zajął 5 miejsce w kat. wagowej do 35 kg a Karol Gorczyca 7 miejsce w kat. wag do 47 kg. Obaj wygrali po jednej walce a przegrali następne dwa pojedynki.

Wyprawa do stolicy Żuław Wiślanych była sprawdzianem dla zawodników, którzy od nowego roku będą rywalizowaliw grupie młodzików, kończąc wiek dzieci. Bardzo udany dla podopiecznych trenera Radosława Radtke rok 2010 zakończy Międzynarodowy Turniej Barbórkowy w Katowicach 11.12.2010 r. , który słynie z bardzo mocnej obsady miedzynarodowej. Dla odmiany tym razem wyruszymy 300 km na południe;)  Życzymy powodzenia białolęckim atletom!!! Zdjęcia z wyjazdu już niebawem w fotogalerii!!!