W sobotę 9 listopada o godz. 9.00 w hali Białołęckiego Ośrodka Sportu przy ul. Strumykowej 21 rozegrane zostanąIII Mistrzostwa Dzielnicy w zapasach – styl klasyczny.Organizatorzy to Urząd Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy, Białołęcki Ośrodek Sportu, UKS Talent Białołęka i SP 342 w Warszawie. Patronat nad imprezą objął Burmistrz Dzielnicy Białołęka Jacek Kaznowski a zakup medali i dyplomów został sfinansowany ze środków m.st. Warszawy.

W imprezie wezmą udział zawodnicy trenujący zapasy w dwóch działających na terenie dzielnicy klubach: UKS Legion Warszawa i UKS Talent Białołęka. Według ostrożnych  szacunków trenerów Tomasza Rybarskiego( Legion) Radosława Radtke(Talent) w szranki stanie około 80 młodych siłaczy z białołęckich szkół podstawowych i gimnazjów.

Zawody stanowią wspaniałą sposobność do zorganizowania dla początkujących adeptów zapasów „I kroku zapaśniczego”. Zawodnicy, którzy niedawno rozpoczęli przygodę z zapasami  będą rywalizowali w pozycji klęcznej w „klamrze” krzyżowej.

Zbiórka zawodników UKS Talent Białołęka w hali BOS o godz. 8.00  a początek zawodów o 9.00. Zapraszamy gorąco do kibicowania!!! Wszyscy zawodnicy muszą posiadać zgodę rodziców na udział w zawodach, specjalny druk zostanie przekazany zawodnikom najpóźniej do piątku 05.11.2010 r. !!!