W sobotę 18.12.2010 r. 11 najstarszych zawodników UKS Talent Białołęka wzięło udział
w imprezie charytatywnej „Mikołajki na Białołęce” dla dzieci z Białołęki. Organizatorem była „Fundacja na rzecz kultury i sztuki dla dzieci plac zabaw” oraz Białołęki Ośrodek Pomocy Społecznej i Profilaktyki a miejscem spotkania z mikołajem  była hala Białołęckiego Ośrodka Sportu przy ul. Strumykowej 21.
Podopieczni trenera Radosława Radtke zaprezentowali się publiczności w 15 minutowym pokazie, na który składały się elementy akrobatyczne i gimnastyczne oraz pokaz techniki zapaśniczej, elementów walk i zastosowania umiejętności zapaśniczych
w obronie przed napastnikiem.

Poszczególne elementy były bardzo widowiskowe i wzbudziły duży aplauz publiczności, którą w większości tworzyły dzieci oraz ich rodzice. W pokazie udział wzięli następujący zawodnicy: Mateusz  Gluza, Olivier Sanza, Karol Gorczyca, Mateusz Langowski, Jan Kapla, Jacek Portka, Adrian Jabkowski, Dariusz Święcki, Łukasz Kobos, Krystian Sak i Piotr Glinicki.

Impreza była ukoronowaniem bardzo bogatego w sukcesy roku 2010. Jednak nie tylko te sportowe, których nie sposób zliczyć. Zapaśnicy z Białołęki wzięli w tym roku udział
w wielu imprezach, uświetniających różne uroczystości na terenie Dzielnicy Białołęka i m.st. Warszawy. „Mikołajki na Białołęce” organizowane z myślą o dzieciach z Białołęki  były kolejną z nich w t kończącym się roku 2010 oraz wielkim wyróżnieniem dla sekcji, która przez swoją działalność może pomagać pośrednio lub bezpośrednio najbardziej potrzebującym.