W sobotę 24.09.2011 r. w Grajewie odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików regionu D w zapasach – styl klasyczny. W imprezie udział wzięli zapaśnicy z województw: mazowieckiego, warmińsko – mazurskiego, kujawsko – pomorskiego i podlaskiego.

Zapaśnicy UKS Talent Białołęka wywalczyli podczas imprezy dwa medale. Złoto w kategorii wagowej do 73 kg wywalczył Olivier Sanza a jego kolega klubowy Jan Kapla był trzeci w kategorii wagowej do 35 kg. Z dobrej strony zaprezentował się również Karol Gorczyca, który po trzech zwycięstwach i dwóch porażkach z mocnymi rywalami został sklasyfikowany na VII miejscu.

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy Wydziałowi Sportu i rekreacji Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy za dofinansowanie transportu na zawody.