W dniach 05-07.04. 2013 r. w Kostrzynie nad Odrą (woj. lubuskie) odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Kadetów w zapasach – stylu klasycznym.

Na starcie stanęło 150 zawodników z polskich klubów oraz  zapaśnicy z Białorusi, Ukrainy, Czech, Litwy oraz Danii.

Uczniowski Klub Sportowy reprezentowało trzech zawodników: Jan Kapla (42 kg), Krzysztof Czerwiński (50 kg) oraz Olivier Sanza (76 kg).

Najbliżej zdobycia medalu był najlżejszy z białołęckich atletów Jan Kapla, który po trzech zwycięstwach w eliminacjach, w walce o trzecie miejsce nie sprostał zawodnikowi Unii Swarzędz Maciejowi Echaustowi i zajął ostatecznie V miejsce. Olivier Sanza zajął IX miejsce w kategorii wagowej do 76 kg. a Krzysztof Czerwiński XIV w kategorii wagowej do 50 kg.

Gratulujemy zawodnikom i życzymy powodzenia na nastepnych turniejach!!!