W niedzielę 17.04.2011 r. 50 młodych zapaśników z 9 klubów  rywalizowało w turnieju o tytuł Mistrza Białołęki w zapasach. Imprezę po raz kolejny zorganizował Białołęcki Ośrodek Sportu, Uczniowski Klub Sportowy Talent Białołęka , SP 342 w Warszawie a medale, dyplomy, puchary zostały sfinansowane przez m.st. Warszawę Dzielnicę Białołęka.

Biorąc pod uwagę sobotni start młodzików w Chełmie trener Radosław Radtke postanowił wystawić do turnieju najmłodszych adeptów zapasów, którzy podzieleni na pule 4 osobowe stanęli w szranki z przedstawicielami innych warszawskich i mazowieckich klubów. Walki były bardzo emocjonujące a zapaśnicy z Białołęki wywalczyli 4 złote medale: Maciej Gardocki, Dawid Czarski, Krzysztof Glinicki oraz Krystian Koper.

W punktacji drużynowej wygrał UKS Talent Białołęka przed UKS Marysin i Akademią Sportu Baniocha.Nagrody dla medalistów turnieju wręczał Naczelnik Wydziału Sportu Dzielnicy Białołęka Roman Stachurski w asyście trenerów poszczególnych klubów i zaproszonych gościObserwując zaangażowanie przedstawicieli tej grupy wiekowej nie tylko na zawodach, ale też na treningach można być spokojnym o ciągłość szkolenia w zapasach na terenie Dzielnicy,biorąc pod uwagę fakt, że od kwietnia dzięki ogromnemu wsparciu Dyrektora SP 342 w Warszawie zajęcia są prowadzone dla dzieci klas 0, I, II na specjalnie zaadoptowanym i wyposażonym w matę zapaśniczą holu szkolnym.