Okazało się, że sukcesy starszych kolegów w zawodach lokalnych, ogólnopolskich i międzynarodowych jak również ogromna sprawność fizyczna, którą demonstrują podczas zawodów i pokazów, rozpalają ambicje dzieci z klas młodszych szkoły przy ul. Strumykowej 21a. Liczne sugestie rodziców, wsparcie Dyrektora Szkoły i chęć stworzenia spójnego szkolenia w dyscyplinie sportu zapasy, a w przyszłości klasy sportowej o wyżej wymienionym profilu, skłoniły Zarząd UKS Talent Białołęka do podjęcia decyzji o rozpoczęciu zajęć ogólnorozwojowych z najmłodszymi uczniami.

Dzieci, tajniki tej wspaniałej, antycznej dyscypliny sportu będą poznawał poprzez gry i zabaw ruchowe na macie, naukę bezpiecznego padania, elementów gimnastycznych i akrobatycznych, a w późniejszym czasie uczyć się zapaśniczego „abecadła” rywalizując na wesoło w zabawach z mocowaniem.

W tym celu Klub zakupił nową matę 6X6 metrów, nowe materace i kostki gimnastyczne. Miejscem spotkań będzie korytarz przy klasach „zero”.

Dbając o bezpieczeństwo i komfort zajęć prowadzący stworzyli 6 grup ćwiczebnych w oparciu o wiek, tak, żeby ilość w grupach nie przekraczała 12 osób. Pozwoli to w sposób bardziej efektywny i bezpieczny prowadzić trening.

 

Poniżej podajemy godziny treningów dla poszczególnych grup!!!

 

  • Klasy 0d i Od wtorki i czwartki 17.30 – 18.30 – prowadzący mgr Kamil Sasak
  • Klasy O (pozostałe) i dzieci młodsze wtorki i czwartki 18.30 – 19.30 mgr Kamil Sasak
  • Klasy I poniedziałki i środy 17.30 – 18.30 prowadzący mgr Kamil Sasak
  • Klasy II ( II d i II g) – wtorki i czwartki godz. 19.30 – 20.30 mgr. Radosław Radtke
  • Klasy II ( pozostałe) – poniedziałki i środy 18.30 – 19.30 mgr. Radosław Radtke

 

Zapraszamy na treningi!!! Zapasy to fajna zabawa!!!